Persdiensten

Kabinet van Burgemeester Yvan Mayeur

Persdienst

Telefoonnummers & e-mail

Daphné Phan Lê

Persattaché
Stadhuis
Grote Markt
1000 Brussel
Tel.: 02 279 50 18
GSM: 0494 74 58 34
E-mail: phandaphne.le@brucity.be

Kabinet van Schepen Alain Courtois

Persdienst

Telefoonnummers & e-mail

Pierre-Benoît Sepulchre

Persttaché
Stadhuis
Grote Markt
1000 Brussel

Tel. 02 279 47 67
GSM: 0478 33 99 15
Fax: 02 279 47 59
E-mail: pierre-benoit.sepulchre@brucity.be

Kabinet van Schepen Faouzia Hariche

Persdienst

Telefoonnummers & e-mail

Nicolas Manzone

Persattaché
Stadhuis
Grote Markt
1000 Brussel

Tel. 02 279 49 12
E-mail: nicolas.manzone@brucity.be

Kabinet van Schepen Marion Lemesre

Persdienst

Telefoonnummers & e-mail

Lisa Saoul

Persattaché
Stadhuis
Grote Markt
1000 Brussel

Tel.: 02 279 47 18
GSM: 0485 71 14 51
E-mail: lisa.saoul@brucity.be

Kabinet van Schepen Karine Lalieux

Persdienst

Telefoonnummers & e-mail

Audrey Poels

Perscontact Cultuur
Stadhuis
Grote Markt
1000 Brussel

Tel.: 02 279 48 57
E-mail: audrey.poels@brucity.be

Kabinet van Schepen Philippe Close

Persdienst

Telefoon nummers & e-mail

Wafaa Hammich

Persattaché
Stadhuis
Grote Markt
1000 Brussel

Tel.: 02 279 47 48
GSM: 0484 87 06 61
Fax: 02 279 47 49
E-mail: wafaa.hammich@brucity.be

Kabinet van Schepen Mohamed Ouriaghli

Persdienst

Telefoonnummers & e-mail

Alexandre Van der Linden

Persattaché
Emile Jacqmainlaan 1
1000 Brussel

Tel.: 02 279 41 35
Fax: 02 279 41 39
E-mail: alexandre.vanderlinden@brucity.be

Kabinet van Schepen Els Ampe

Persdienst

Telefoonnummers & e-mail


Stadhuis
Grote Markt
1000 Brussel

Tel.: 02 279 50 64
GSM: 0476 21 39 60

Kabinet van Schepen Ahmed El Ktibi

Persdienst

Telefoonnummers & e-mail

Stadhuis
Grote Markt
1000 Brussel

Tel.: 02 279 48 15
Fax: 02 279 48 29

Kabinet van Schepen Geoffroy Coomans de Brachène

Persdienst

Telefoonnummers & e-mail

Aline Glaudot

Persattaché
Administratief centrum
Anspachlaan 6
1000 Brussel

Tel.: 02 279 45 05
GSM: 0499 31 85 27
E-mail: aline.glaudot@brucity.be

Kabinet van Schepen Ans Persoons

Persdienst

Telefoonnummers & e-mail

Annelies Smets (Nederlandstalige pers)

Persattaché
Stadhuis
Grote Markt
1000 Brussel

Tel.: 02 279 44 12
GSM: 0496 49 84 64
E-mail: annelies.smets@brucity.be

Thi-Tiên Trân (Franstalige pers)

Persattaché
Stadhuis
Grote Markt
1000 Brussel

Tel.: 02 279 44 17
E-mail: thi-tien.tran@brucity.be

OCMW van de Stad Brussel

Persdienst

Telefoonnummers & e-mail

Gratien Ruffo

Verantwoordelijke communicatie
Hoogstraat 298A
1000 Brussel

Tel: 02 543 62 20
GSM: 0499 77 86 42
Fax: 02 543 61 27
E-mail: gruffo@cpasbru.irisnet.be

Bovenaan pagina