Gemeenteraadsleden

De samenstelling van de Gemeenteraad van de Stad Brussel (2018-2024) telt 49 gemeenteraadsleden.

Verdeling van de zetels:

  • 17 zetels voor de PS
  • 9 zetels voor ECOLO-Groen
  • 7 zetels voor MR-VLD
  • 6 zetels voor de PTB*PVDA
  • 5 zetels voor CDH-CD&V+
  • 3 zetels voor DéFI
  • 1 zetel voor Change.brussels (sp.a)
  • 1 zetel voor la N-VA
Gemeenteraadsleden van de Stad Brussel

Fatima Abid
Gemeenteraadslid (PS)
Rue des Artistes 13 - 1020 Bruxelles
GSM: 0467 12 76 10
fatima.abid@brucity.be
abidfatima14@gmail.com
Facebook

Fatima Abid

Els Ampe
Gemeenteraadslid (Open VLD)
Fractie Open VLD: Lombardstraat 57 (4de verdieping) - 1000 Brussel
Kerkeveldstraat 37 - 1020 Brussel
GSM: 0476 21 39 60
info@elsampe.be
Facebook
Twitter: @ElsAmpe
Instagram

Els Ampe

Mustapha Amrani
Gemeenteraadslid (PS)
Place Saint-Géry 25b - 1000 Bruxelles
GSM: 0488 88 21 21
mustapha.amrani@brucity.be

Mustapha Amrani

Diane Auchapt
Gemeenteraadslid (ECOLO)
Rue du Gouvernement Provisoire 38/b4 - 1000 Bruxelles
diane.auchapt@brucity.be
Twitter: @DianeAuchapt

Diane Auchapt

Clémentine Barzin
Gemeenteraadslid (MR)
Rue van Artevelde 8/b3 - 1000 Bruxelles
GSM: 0477 94 64 50
clementine.barzin@brucity.be
cbarzin@hotmail.com
Facebook
Twitter: @ClBarzin

Barzin2.jpg

Bruno Bauwens
Gemeenteraadslid (PTB*PVDA)
Avenue de la Reine 225 - 1000 Bruxelles
bruno.bauwens@brucity.be
bauwens.bruno@gmail.com
Facebook

Bruno Bauwens

Anas Ben Abdelmoumen
Gemeenteraadslid (PS)
Avenue des Amandiers 2/b1 - 1020 Bruxelles
GSM: 0485 72 54 41
anas.benabdelmoumen@brucity.be
anas1606@hotmail.com
Facebook
Instagram

Anas Ben Abdelmoumen

Nawal Ben Hamou
Gemeenteraadslid (PS)
Maison des Parlementaires: rue de Louvain 21 - 1000 Bruxelles
GSM: 0483 02 53 64
nawal.benhamou@brucity.be
nawal110687@hotmail.com
Facebook

Nawal Ben Hamou

Philippe Close
Burgemeester (PS)
Bureau: Hôtel de Ville - Grand-Place - 1000 Bruxelles
Tel.: 02 279 47 43
Tel.: 02 279 50 10
Fax: 02 279 50 21
kabinet.ph.close@brucity.be
cabinet.ph.close@brucity.be

Philippe Close

Geoffroy Coomans de Brachène
Gemeenteraadslid (MR)
Rue de Belle Vue 34 - 1000 Bruxelles
geoffroy.coomansdebrachene@brucity.be
geoffroy@coomans.be
Facebook
Twitter: @GeoffroyCoomans

Geoffroy Coomans de Brachène

Bruno De Lille
Gemeenteraadslid (Groen)
Fractie Groen Brussels Parlement: Eikstraat 14-16 - 1000 Brussel
bruno.delille@groen.be
Tel.: 02 549 69 37
Twitter: @BrunoDeLille
Website: brunodelille.eu

Bruno De Lille

Bianca Debaets
Gemeenteraadslid (CD&V)
Secretariaat: Sint-Lazaruslaan 10 (13de verdiep) - 1210 Brussel
Tel.: 02 517 13 33
bianca.debaets@brucity.be
Facebook
Twitter: @biancadebaets

Bianca Debaets

Bart Dhondt
Schepen (Groen)
Kantoor: Stadhuis, Grote Markt - 1000 Brussel
GSM: 0484 40 26 90​
kabinet.b.dhondt@brucity.be
Facebook
Twitter: @BartDhondt

Bart Dhondt
Riet Dhont
Gemeenteraadslid (PTB*PVDA)
Anspachlaan 53/b23 - 1000 Brussel
Tel.: 0476 40 80 41
riet.dhont@brucity.be
Facebook
Twitter: @DhontRiet
Riet Dhont
Mamadou Cellou Diallo
Gemeenteraadslid (PS)
Rue de la Flèche 5 bte 9.2
1000 Bruxelles
Tel.: 0485 68 94 59
mamadoucellou.diallo@brucity.be
mcdiallo11@gmail.com
Facebook

Cellou Santina Diallo

Mathilde El Bakri
Gemeenteraadslid (PTB*PVDA)
Bd Maurice Lemonnier 171/b3G - 1000 Bruxelles
mathilde.elbakri@brucity.be

Mathilde El Bakri

Ahmed El Ktibi
Schepen (PS)
Bureau: Hôtel de Ville - Grand-Place - 1000 Bruxelles
kabinet.a.elktibi@brucity.be
Facebook
Twitter: @ELKTIBIAhmed

Ahmed El Ktibi

Benhur Yusuf Ergen
Gemeenteraadslid (MR)
Rue Warandeveld 79 - 1120 Bruxelles
GSM: 0478 45 32 07
benhur.ergen@brucity.be
benhur.ergen@gmail.com
Facebook
Twitter: @BenhurERGEN

Benhur Yusuf Ergen

Hamza Fassi-Fihri
Gemeenteraadslid (CDH)
Avenue Jean-Baptiste Depaire 149 - 1020 Bruxelles
GSM: 0497 16 87 32
hamza.fassi-fihri@brucity.be
hamzafassi@gmail.com
Facebook
Twitter: @hamzafassi
Website: www.hamzafassi.eu

Hamza Fassi-Fihri
Florence Frelinx
Gemeenteraadslid (MR)
Avenue Louise 200/b108 - 1050 Bruxelles
GSM: 0487 54 08 78
florence.frelinx@brucity.be
Florence Frelinx

Filiz Güles
Gemeenteraadslid (DéFI)
GSM: 0476 20 72 96
filiz.gules@brucity.be
filiz.gules@hotmail.com
Facebook

Filiz Güles

Faouzia Hariche
Schepen (PS)
Bureau: Hôtel de Ville - Grand-Place - 1000 Bruxelles
Tel.: 02 279 49 10
Fax: 02 279 49 21
kabinet.f.hariche@brucity.be
cabinet.f.hariche@brucity.be

Faouzia Hariche

Benoit Hellings
Schepen (ECOLO)
Bureau: Hôtel de Ville - Grand-Place - 1000 Bruxelles
benoit.hellings@brucity.be
Facebook
Twitter: @BenoitHellings

Benoit Hellings

Soetkin Hoessen
Gemeenteraadslid (Groen)
Drootbeekstraat (70)-72 (bus via nr. 72) - 1020 Brussel
GSM: 0499 33 94 58
soetkin.hoessen@brucity.be
Facebook
Twitter: @soetkh

Soetkin Hoessen
Delphine Houba
Schepen (PS)
Bureau: Hôtel de Ville - Grand-Place - 1000 Bruxelles
delphine.houba@brucity.be
Facebook
Delphine Houba

Zoubida Jellab
Schepen (ECOLO)
Bureau: Hôtel de Ville - Grand-Place - 1000 Bruxelles
zoubida.jellab@brucity.be
Facebook
Twitter: @ZJellab

Zoubida Jellab

Karine Lalieux
Gemeenteraadslid (PS)
Thuis: Rue Drootbeek 147/6 - 1020 Bruxelles
karine.lalieux@brucity.be
karine.lalieux@ocmwbxl.brussels
Facebook
Twitter: @karinelalieux

Karine Lalieux

Zahour Loulaji
Gemeenteraadslid (PTB*PVDA)
Rue des Moucherons 5/b11 - 1000 Bruxelles
GSM: 0483 60 08 39
zahour.loulaji@brucity.be
zahour.loulaji@outlook.be

Zahour Loulaji

Mourad Maimouni
Gemeenteraadslid (PS)
Avenue des Liserons 3/b6 - 1020 Bruxelles
GSM: 0479 64 52 09
mourad.maimouni@brucity.be
Facebook
Twitter: @mourad_maimouni

Mourad Maimouni

Fabian Maingain
Schepen (DéFI)
Bureau: Hôtel de Ville - Grand-Place - 1000 Bruxelles
cabinet.f.maingain@brucity.be
kabinet.f.maingain@brucity.be
Facebook
Twitter: @MaingainFabian
Fabian Maingain

Bertin Mampaka
Gemeenteraadslid (CDH)
GSM: 0479 99 36 33
bertin.mampaka@brucity.be
bertin.mampaka@mampaka.com

cabinetmampaka@gmail.com
Facebook
Twitter: @BMampaka

Bertin Mampaka
Nasir Mohammad
Gemeenteraadslid (PS)
Rue du Midi 54/b6 - 1000 Bruxelles
GSM: 0496 11 60 07
nasir.mohammad@brucity.be
Facebook
Nasir Mohammad

Lydia Ngoï Mutyebele
Gemeenteraadslid (PS)
GSM: 0484 54 45 60
lydia.mutyebelengoi@brucity.be
lydiangoi@hotmail.com

Lydia Ngoï Mutyebele

Marie Nagy Patino
Gemeenteraadslid (DéFI)
Rue du Houblon 47/10 - 1000 Bruxelles
GSM: 0475 31 71 07
marie.nagy@brucity.be
marie.nagy28@gmail.com
Facebook
Twitter: @marienagy
Website: www.marienagy.be

Marie Nagy Patino

Mie-Jeanne Nyanga-Lumbala
Gemeenteraadslid (CDH)
Avenue des Croix de Guerre 263/5 - 1120 Bruxelles
GSM: 0473 94 93 83
mie-jeanne.nyanga-lumbala@brucity.be
miejeannenyalu@hotmail.com
Facebook

Mie-Jeanne Nyanga-Lumbala

Alix Opoku Bosompra
Gemeenteraadslid (PS)
alix.opokubosompra@brucity.be
alixopokubosompra@hotmail.com
Facebook

Alix Opoku Bosompra

Mohamed Ouriaghli
Schepen (PS)
Bureau: Immeuble Continental - Bd Emile Jacqmain 1 - 1000 Bruxelles
Thuis: Avenue de la Bugrane 118 - 1020 Bruxelles
Tel.: 02 279 41 30
Fax: 02 279 41 39
mohamed.ouriaghli@brucity.be
kabinet.m.ouriaghli@brucity.be
cabinet.m.ouriaghli@brucity.be
Facebook
Twitter: @Ouri_Mohamed

Mohamed Ouriaghli

Ans Persoons
Schepen (Lijst Change.brussels - sp.a)
Kantoor: Stadhuis, Grote Markt - 1000 Brussel
Thuis: Richard Neyberghlaan 156 - 1020 Laken
ans.persoons@brucity.be
Facebook
Twitter: @anspersoons
Instagram

​​Ans Persoons

Arnaud Pinxteren
Schepen (ECOLO)
Bureau: Hôtel de Ville, Grand-Place - 1000 Bruxelles
arnaud.pinxteren@brucity.be
Facebook
Twitter: @pinxterenarnaud

Arnaud Pinxteren

Lotte Stoops
Gemeenteraadslid (Groen)
Tivolistraat 10/b4.1 - 1020 Brussel
lotte.stoops@brucity.be

Lotte Stoops

Abdelmajid Tahiri
Gemeenteraadslid (PTB*PVDA)
Chaussée d'Anvers 80/14.5 - 1000 Bruxelles
GSM: 0488 43 26 45
abdelmajid.tahiri@brucity.be
douyazene@yahoo.fr

Abdelmajid Tahiri

Said Talbi
Gemeenteraadslid (PTB*PVDA)
Avenue de la Reine 156 - 1000 Bruxelles
GSM: 0497 19 23 41
said.talbi@brucity.be
saidtalbi505@gmail.com

Said Talbi

Sevket Temiz
Gemeenteraadslid (PS)
Rue Marie-Christine 139 - 1020 Bruxelles
Tel.: 02 549 69 93
GSM: 0477 95 09 16
sevket.temiz@brucity.be
stemiz@parlbru.irisnet.be
Twitter: @sevketemiz

Sevket Temiz
Liesbet Temmerman
Gemeenteraadslid (ECOLO)
Rue Rouppe 5 - 1000 Bruxelles
GSM: 0478 41 66 03
liesbet.temmerman@brucity.be
liesbet.temmerman@gmail.com
Facebook
Liesbet Temmerman

Mathias Vanden Borre
Gemeenteraadslid (N-VA)
GSM: 0494 60 49 60
mathias.vandenborre@brucity.be
mjpa.vandenborre@gmail.com

Mathias Vanden Borre
Céline Vivier
Gemeenteraadslid (MR)
Rue de Montserrat 28 - 1000 Bruxelles
GSM: 0476 88 22 60
celine@celinevivier.be
Facebook
Twitter: @Celinevivier
Céline Vivier

Didier Wauters
Gemeenteraadslid (CDH)
Rue Marie-Christine 131 - 1020 Bruxelles
GSM: 0472 69 64 96
didier.wauters@brucity.be
didier@didierwauters.be
Facebook
Twitter: @DidierWauters
Website: didierwauters.be

Didier Wauters

David Weytsman
Gemeenteraadslid (MR)
GSM: 0474 55 73 95
Facebook
Twitter: @DavidWeytsman

David Weytsman

Khalid Zian
Gemeenteraadslid (PS)
Rue Stevens Delannoy 73 - 1020 Bruxelles
GSM: 0478 44 35 55
khalid.zian@brucity.be
khalid.zian@hotmail.com
Facebook
Twitter: @KhalidZian

Khalid Zian