Gemeenteraadsleden

De samenstelling van de Gemeenteraad van de Stad Brussel (2018-2024) telt 49 gemeenteraadsleden.

Verdeling van de zetels:

  • 18 zetels voor de PS
  • 9 zetels voor ECOLO-GROEN
  • 9 zetels voor MR-VLD
  • 4 zetels voor DéFI
  • 3 zetels voor de PTB*PVDA
  • 2 zetels voor Les Engagés-CD&V+
  • 2 zetels onafhankelijk
  • 1 zetel voor one.brussels – Vooruit
  • 1 zetel voor la N-VA
Gemeenteraadsleden van de Stad Brussel

Fatima Abid

Fatima Abid
Gemeenteraadslid (PS)
fatima.abid@brucity.be
Externe site Facebook

Els Ampe

Els Ampe
Gemeenteraadslid (Open VLD)
Vlaams Parlement, Leuvenseweg 86 - 1000 Brussel
Thuis: Kerkeveldstraat 37 - 1020 Brussel
GSM: 0476 21 39 60
info@elsampe.be
Externe site Facebook
Twitter: Externe site @ElsAmpe
Externe site Instagram

Bruno Bauwens

Bruno Bauwens
Gemeenteraadslid (PTB*PVDA)
Avenue de la Reine 225 - 1000 Bruxelles
bruno.bauwens@brucity.be
bauwens.bruno@gmail.com
Externe site Facebook

Anas Ben Abdelmoumen

Anas Ben Abdelmoumen
Gemeenteraadslid (PS)
GSM: 0485 72 54 41
anas.benabdelmoumen@brucity.be
anas1606@hotmail.com
Externe site Facebook
Externe site Instagram

Nawal Ben Hamou

Nawal Ben Hamou
Gemeenteraadslid (PS)
Secrétaire d'Etat chargée du Logement et de l'Egalité des chances,
Boulevard du Régent 21-23 - 1000 Bruxelles
nbenhamou@gov.brussels
nawal.benhamou@brucity.be
Externe site Facebook

Clémentine Buggenhout

Clémentine Buggenhout
Gemeenteraadslid (MR)
Kruisberg 11
1120 Bruxelles
GSM: 0474 70 67 40
clementine.buggenhout@brucity.be
clementine.buggenhout@gmail.com
clementine.deferiere@skynet.be
Externe site Facebook

Philippe Close

Philippe Close
Burgemeester (PS)
Bureau: Hôtel de Ville - Grand-Place - 1000 Bruxelles
Tel.: 02 279 47 43
Tel.: 02 279 50 10
Fax: 02 279 50 21
kabinet.ph.close@brucity.be
cabinet.ph.close@brucity.be

Geoffroy Coomans de Brachène

Geoffroy Coomans de Brachène
Gemeenteraadslid (MR)
Rue de Belle Vue 34 - 1000 Bruxelles
geoffroy.coomansdebrachene@brucity.be
geoffroy@coomans.be
Externe site Facebook
Twitter: Externe site @GeoffroyCoomans

Dominique De Backer

Dominique De Backer
Gemeenteraadslid (MR)
Harenberg 193 - 1130 Bruxelles
Tel.: 02 242 79 52
GSM: 0474 95 20 03
dominiquedebacker1@gmail.com
dominique.debacker@brucity.be

Benedetta De Marte

Benedetta De Marte
Gemeenteraadslid (ECOLO-GROEN)
benedetta.demarte@brucity.be
Externe site Facebook

Bianca Debaets

Bianca Debaets
Gemeenteraadslid (CD&V)
Lombardstraat 57 - 1000 Brussel
bianca.debaets@brucity.be
Externe site Facebook
Twitter: Externe site @biancadebaets

Bart Dhondt

Bart Dhondt
Schepen (ECOLO-GROEN)
Kantoor: Stadhuis, Grote Markt - 1000 Brussel
GSM: 0484 40 26 90​
kabinet.b.dhondt@brucity.be
Externe site Facebook
Twitter: Externe site @BartDhondt

Riet Dhont

Riet Dhont
Gemeenteraadslid (PTB*PVDA)
Anspachlaan 53/b23 - 1000 Brussel
Tel.: 0476 40 80 41
riet.dhont@brucity.be
Externe site Facebook
Twitter: Externe site @DhontRiet

Mamadou Cellou Satina Diallo

Cellou Santina Diallo
Gemeenteraadslid (PS)
Rue de la Flèche 5 bte 9.2
1000 Bruxelles
Tel.: 0489 37 22 97
mamadoucellou.diallo@brucity.be
mcdiallo11@gmail.com
Externe site Facebook

Mathilde El Bakri

Mathilde El Bakri
Gemeenteraadslid (PTB*PVDA)
mathilde.elbakri@brucity.be

Ahmed El Ktibi

Ahmed El Ktibi
Schepen (PS)
Bureau: Hôtel de Ville - Grand-Place - 1000 Bruxelles
kabinet.a.elktibi@brucity.be
Tel.: 02 279 47 50
Externe site Facebook
Twitter: Externe site @ELKTIBIAhmed

Benhur Yusuf Ergen

Benhur Yusuf Ergen
Gemeenteraadslid (DéFI)
Rue Warandeveld 79 - 1120 Bruxelles
GSM: 0478 45 32 07
benhur.ergen@brucity.be
benhur.ergen@gmail.com
Externe site Facebook
Twitter: Externe site @BenhurERGEN

Filiz Güles

Filiz Güles
Gemeenteraadslid (DéFI)
GSM: 0476 20 72 96
filiz.gules@brucity.be
filiz.gules@hotmail.com
Externe site Facebook

Faouzia Hariche

Faouzia Hariche
Schepen (PS)
Bureau: Hôtel de Ville - Grand-Place - 1000 Bruxelles
Tel.: 02 279 49 10
Fax: 02 279 49 21
kabinet.f.hariche@brucity.be
cabinet.f.hariche@brucity.be

Benoit Hellings

Benoit Hellings
Schepen (ECOLO-GROEN)
Bureau: Hôtel de Ville - Grand-Place - 1000 Bruxelles
kabinet.b.hellings@brucity.be
Tel.: 02 279 47 10
Externe site Facebook
Twitter: Externe site @BenoitHellings

Soetkin Hoessen

Soetkin Hoessen
Gemeenteraadslid (ECOLO-GROEN)
soetkin.hoessen@brucity.be
Twitter: Externe site @soetkh

Delphine Houba

Delphine Houba
Schepen (PS)
Bureau: Hôtel de Ville - Grand-Place - 1000 Bruxelles
​Tel.: 02 279 48 50
kabinet.d.houba@brucity.be
Externe site Facebook

Zoubida Jellab

Zoubida Jellab
Schepen (ECOLO-GROEN)
Bureau: Hôtel de Ville - Grand-Place - 1000 Bruxelles
Tel.: 02 279 50 60​
kabinet.z.jellab@brucity.be
Externe site Facebook
Twitter: Externe site @ZJellab

Jérôme Jolibois

Jérôme Jolibois
Gemeenteraadslid (ECOLO-GROEN)
Rue Pieremans 43/A
1000 Bruxelles
GSM: 0477 72 31 45
jerome.jolibois@brucity.be
jerome.jolibois@skynet.be
Externe site Facebook
Twitter: Externe site @jerome_jolibois

Karine Lalieux

Karine Lalieux
Gemeenteraadslid (PS)
Cabinet de la Ministre des Pensions et de l'Intégration sociale,
chargée des Personnes handicapées, de la Lutte contre la pauvreté et de Beliris
Avenue de la Toison d'Or, 87 (11è étage) - 1060 Bruxelles
karine.lalieux@brucity.be
Externe site Facebook
Twitter: Externe site @karinelalieux

Sonia Lhoest

Sonia Lhoest
​Gemeenteraadslid (PS)
GSM: 0479 35 28 14
sonia.lhoest@brucity.be
sonia.lhoest@cpasbxl.brussels

Zahour Loulaji

Zahour Loulaji
Gemeenteraadslid (MR)
Rue des Moucherons 5/b11 - 1000 Bruxelles
GSM: 0483 60 08 39
zahour.loulaji@brucity.be
zahour.loulaji@outlook.be

Naima Maâti
Naima Maâti

Gemeenteraadslid (PS)
Boulevard Anspach 183 - 1000 Bruxelles
GSM: 0479 84 80 10
naima.maati@brucity.be
maatinaima@gmail.com
Externe site Facebook
Twitter: Externe site @MaatinaimaMaati
Externe site Instagram

Mourad Maimouni

Mourad Maimouni
Gemeenteraadslid (PS)
Avenue des Liserons 3/b6 - 1020 Bruxelles
GSM: 0479 64 52 09
mourad.maimouni@brucity.be
Externe site Facebook
Twitter: Externe site @mourad_maimouni

Fabian Maingain

Fabian Maingain
Schepen (DéFI)
Bureau: Hôtel de Ville - Grand-Place - 1000 Bruxelles
Tel.: 02 279 44 10
kabinet.f.maingain@brucity.be
Externe site Facebook
Twitter: Externe site @MaingainFabian

Bertin Mampaka

Bertin Mampaka
Gemeenteraadslid (MR)
GSM: 0479 99 36 33
bertin.mampaka@brucity.be
bertin.mampaka@mampaka.com

cabinetmampaka@gmail.com
Externe site Facebook
Twitter: Externe site @BMampaka

Nasir Mohammad

Nasir Mohammad
Gemeenteraadslid (PS)
Rue du Midi 54/b6 - 1000 Bruxelles
GSM: 0496 11 60 07
nasir.mohammad@brucity.be
Externe site Facebook

Fatima Moussaoui

Fatima Moussaoui
Gemeenteraadslid (PS)
GSM: 0487 20 75 04
fatima.moussaoui@brucity.be
fatima.moussaoui@hotmail.com

Lydia Mutyebele Ngoi

Lydia Mutyebele Ngoi
Schepen (PS)
Bureau:
Immeuble Continental - Bd Emile Jacqmain 1 - 1000 Bruxelles
Tel.: 02 279 41 30
Fax: 02 279 41 39
cabinet.l.mutyebele@brucity.be
kabinet.l.mutyebele@brucity.be

Marie Nagy Patino

Marie Nagy Patino
Gemeenteraadslid (DéFI)
Rue du Houblon 47/10 - 1000 Bruxelles
GSM: 0475 31 71 07
marie.nagy@brucity.be
marie.nagy28@gmail.com
Externe site Facebook
Twitter: Externe site @marienagy
Website: Externe site www.marienagy.be

Mie-Jeanne Nyanga-Lumbala

Mie-Jeanne Nyanga-Lumbala
Gemeenteraadslid (MR)
Avenue des Croix de Guerre 263/5 - 1120 Bruxelles
GSM: 0473 94 93 83
mie-jeanne.nyanga-lumbala@brucity.be
miejeannenyalu@hotmail.com
Externe site Facebook

Mohamed Ouriaghli

Mohamed Ouriaghli
Gemeenteraadslid (PS)
Avenue de la Bugrane 118 - 1020 Bruxelles
mohamed.ouriaghli@brucity.be
Externe site Facebook
Twitter: Externe site @Ouri_Mohamed

Ans Persoons

Ans Persoons
Schepen (Lijst one.brussels – Vooruit)
Kantoor: Administratief Centrum - 12de verdieping, Anspachlaan 6 - 1000 Brussel
Tel.: 02 279 45 10
kabinet.a.persoons@brucity.be
Externe site Facebook
Twitter: Externe site @anspersoons
Externe site Instagram

Arnaud Pinxteren

Arnaud Pinxteren
Schepen (ECOLO-GROEN)
Bureau: Hôtel de Ville, Grand-Place - 1000 Bruxelles
Tel.: 02 279 50 50
kabinet.a.pinxteren@brucity.be
Externe site Facebook
Twitter: Externe site @pinxterenarnaud

Lotte Stoops

Lotte Stoops
Gemeenteraadslid (ECOLO-GROEN)
Tivolistraat 10/b4.1 - 1020 Brussel
lotte.stoops@brucity.be

Abdelmajid Tahiri

Abdelmajid Tahiri
Gemeenteraadslid (onafhankelijk)
Chaussée d'Anvers 80/14.5 - 1000 Bruxelles
GSM: 0488 43 26 45
abdelmajid.tahiri@brucity.be
abdelmajidtahiri64@gmail.com

Said Talbi

Said Talbi
Gemeenteraadslid (onafhankelijk)
Avenue de la Reine 156 - 1000 Bruxelles
GSM: 0497 19 23 41
said.talbi@brucity.be
saidtalbi505@gmail.com

Sevket Temiz

Sevket Temiz
Gemeenteraadslid (PS)
Rue Marie-Christine 139 - 1020 Bruxelles
Tel.: 02 549 69 93
GSM: 0477 95 09 16
sevket.temiz@brucity.be
stemiz@parlbru.irisnet.be
Twitter: Externe site @sevketemiz

Liesbet Temmerman

Liesbet Temmerman
Gemeenteraadslid (ECOLO-GROEN)
Rue Rouppe 5 - 1000 Bruxelles
GSM: 0478 41 66 03
liesbet.temmerman@brucity.be
liesbet.temmerman@gmail.com
Externe site Facebook

Mathias Vanden Borre

Mathias Vanden Borre
Gemeenteraadslid (N-VA)
GSM: 0494 60 49 60
mathias.vandenborre@brucity.be
mjpa.vandenborre@gmail.com

Céline Vivier

Céline Vivier
Gemeenteraadslid (MR)
Rue de Montserrat 28 - 1000 Bruxelles
GSM: 0476 88 22 60
celine@celinevivier.be
Externe site Facebook
Twitter: Externe site @Celinevivier

Didier Wauters

Didier Wauters
Gemeenteraadslid (Les Engagés)
Rue Marie-Christine 131 - 1020 Bruxelles
GSM: 0472 69 64 96
didier.wauters@brucity.be
didier@didierwauters.be
Externe site Facebook
Twitter: Externe site @DidierWauters
Website: Externe site didierwauters.be

David Weytsman

David Weytsman
Gemeenteraadslid (MR)
GSM: 0474 55 73 95
david.weytsman@brucity.be
david.weytsman@parlement.brussels
Externe site Facebook
Twitter: Externe site @DavidWeytsman

Khalid Zian

Khalid Zian
Gemeenteraadslid (PS)
Bureau OCMW: Présidence du CPAS, Rue Haute 298a - 1000 Bruxelles
Thuis: Rue Stevens Delannoy 73 - 1020 Bruxelles
Tel.: 02 543 60 01
khalid.zian@brucity.be
khalid.zian@hotmail.com
Externe site Facebook
Twitter: Externe site @KhalidZian