Persdiensten

Persdiensten van de Burgemeester en Schepenen van de Stad Brussel en het OCMW.

Daphné Phan Lê
Persattaché
Stadhuis
Grote Markt
1000 Brussel
Tel.: 02 279 50 18
GSM: 0494 74 58 34
E-mail: phandaphne.le@brucity.be

Pierre-Benoît Sepulchre
Persttaché
Stadhuis
Grote Markt
1000 Brussel
Tel. 02 279 47 67
GSM: 0478 33 99 15
Fax: 02 279 47 59
E-mail: pierre-benoit.sepulchre@brucity.be

Nicolas Manzone
Persattaché
Stadhuis
Grote Markt
1000 Brussel
Tel. 02 279 49 12
E-mail: nicolas.manzone@brucity.be

Lisa Saoul
Persattaché
Stadhuis
Grote Markt
1000 Brussel
Tel.: 02 279 47 18
GSM: 0485 71 14 51
E-mail: lisa.saoul@brucity.be

Audrey Poels
Perscontact Cultuur
Stadhuis
Grote Markt
1000 Brussel
Tel.: 02 279 48 57
E-mail: audrey.poels@brucity.be

Mael Le Coq
Perscontact - Netheid
Stadhuis
Grote Markt
1000 Brussel
Tel.: 02 279 48 54
E-mail: mael.lecoq@brucity.be

Wafaa Hammich
Persattaché
Stadhuis
Grote Markt
1000 Brussel
Tel.: 02 279 47 48
GSM: 0484 87 06 61
Fax: 02 279 47 49
E-mail: wafaa.hammich@brucity.be

Cédric Limani
Persattaché
Emile Jacqmainlaan 1
1000 Brussel
Tel.: 02 279 41 35
Fax: 02 279 41 39
E-mail: cedric.limani@brucity.be

Stadhuis
Grote Markt
1000 Brussel
GSM: 0476 21 39 60
Tel.: 02 279 50 64

Aline Glaudot
Persattaché
Administratief centrum
Anspachlaan 6
1000 Brussel Tel.: 02 279 45 05
GSM: 0499 31 85 27
E-mail: aline.glaudot@brucity.be

Annelies Smets (Nederlandstalige pers)
Persattaché
Stadhuis
Grote Markt
1000 Brussel
Tel.: 02 279 44 12
GSM: 0496 49 84 64
E-mail: annelies.smets@brucity.be

Thi-Tiên Trân (Franstalige pers)
Persattaché
Stadhuis
Grote Markt
1000 Brussel
Tel.: 02 279 44 17
E-mail: thi-tien.tran@brucity.be

Smida Dhoha
Stadhuis
Grote Markt
1000 Brussel
Tel.: 02 279 48 15
Fax: 02 279 48 29
E-mail: dhoha.smida@brucity.be

Gratien Ruffo
Verantwoordelijke communicatie
Hoogstraat 298A
1000 Brussel
Tel: 02 543 62 20
GSM: 0499 77 86 42
Fax: 02 543 61 27
E-mail: gruffo@cpasbru.irisnet.be